Namaste India Logo

Apie Mus

Mūsų Indų Restoranas, įsikūręs Vilniaus širdyje, Yra Skirtas Sukurti Jaukią Atmosferą, Kurioje Galėsite Mėgautis Turtingais Ir įvairiais Indijos Skoniais, Kuriuos Rūpestingai Ir Profesionaliai Paruošė Mūsų Patyrusių Virėjų Komanda.

Mūsų Restoranas

Tiekiame Geriausią Indišką Maistą Nuo 2014 m

Kaip Geriausias Indų Restoranas Vilniuje, Mus išskiria Nepajudinamas įsipareigojimas Kokybei, Autentiškumui Ir Naujovėms. Mes Tiekiame Tik šviežiausius Ir Aukščiausios Kokybės Ingredientus, Kad Kiekvienas Mūsų Meniu Patiekalas Būtų Kupinas Skoniu Ir Aromatu. Mūsų Patyrę Virėjai Derina Tradicines Maisto Gaminimo Technologijas Su šiuolaikinėmis Kulinarijos Tendencijomis, Kad Sukurtų Klasikinį ir šiuolaikišką Vakarienės Patirtį, Kartu Teikdami Neprilygstamą Aptarnavimą Ir Svetingumą.

Namaste India Logo

Maisto Galerija

" Namaste India" restoranas − tai vieta kur rasite puikių įvairių vegetariškų ir nevegetariškų patiekalų. Mūsų profesionalūs virtuvės šefai garantuoja Jums egzotiškus, gardžius ir autentiškus indiškus patiekalus. Pas mus rasite šeimynišką aplinką, jaukų interjerą, kokybišką maistą ir šiltą aptarnavimą už prieinamą kainą. Susitikime restorane " Namaste India
Namaste India restoranas yra vienas iš populiariausių indiško maisto restoranas Vilniuje, kuris sėkmingai aptarnauja klientus ir kokybiškai teikia indišką maistą nuo 2014 metų. Kiekvienais metais, mes turime vis gerėjančius rezultatus, kurie priklauso nuo mūsų patyrusių virėjų komandos meilės!

Sekite Mus